کلینیک تنظیم خواب

در کلینیک تنظیم خواب چه اتفاق می‌افتد ؟

یکی از اصلی ترین نیازهای انسان برای تجدید قوای دوباره، داشتن یک خواب خوب و با آرامش است. همانطور که می‌دانید داشتن خواب با کیفیت، اثرات مثبت بسیار زیادی بر روح و جسم شما می‌گذارد. تنش‌های روزانه و مشغولیت‌های ذهنی گاهاً خواب خوب را از شما سلب می‌کند. در ابتدا مراجعه‌ها به کلینیک تنظیم خواب کمی عجیب بود. اما امروزه با بالارفتن سطح آگاهی و پزشکی، مردم به این باور رسیده اند که داشتن خواب نافع، چه نقشی در سلامت آنها ایفا می‌کند. اصولاً مشاوره با یک متخصص خواب در کلینیک تنظیم خواب ، به شما کمک می‌کند تا اختلالات خواب خود را در زمان استراحت بهتر بشناسید و راه حل مناسبی برای آن انتخاب نمائید.

از عوارض بی خوابی و بد خوابی می‌توان به تحریک پذیری عاطفی اشاره کرد. بدین معنی که اثر حوادث و اتفاقات تلخ در طول روزمره با کمبود خواب تشدید شده و در مواقعی منجر به استرس می‌شود. از دیگر پیامدهای منفی باید به عدم توانایی در یادگیری اشاره کرد. این مورد را حتماً در شب‌های امتحان تجربه کرده اید. توجه داشته باشید که آشفتگی در خواب اثر مستقیم روی حافظه کوتاه مدت شما می‌گذارد که یکی از ارکان مهم سیستم فراگیری است. پیشکاران کلینیک تنظیم خواب طلوعی دوباره با تعمق در نابسامانی‌های خواب شما، بهترین راهکار را برای درمان به شما پیشنهاد می‌دهند. درمان قطعی بی خوابی صرفاً از طریق مشورت با متخصص خواب و یا فوق تخصص اختلالات خواب امکان پذیر است که این امکان در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره برای شما مهیا می‌باشد.

شما با پرداخت هزینه تست خواب اندک می‌توانید نقاط نقصان پذیر بدن خود را در زمان استراحت شناخته و خود را از یک خواب سالم و انرژی بخش محروم نکنید. از عامه‌ترین اختلالات خواب که درمان آن در کلینیک تنظیم خواب انجام می‌شود، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • آپنه خواب یا وقفه تنفسی در حین خواب: این مورد ببشتر برای افراد چاق و در سنین بالای پنجاه سال اتفاق می‌افتد. توجه داشته باشید که پر خوابی نیز می‌تواند علت آپنه خواب باشد.
  • سندروم پای بی قرار : ممکن است شما در طول خواب احساس بی قراری در پاها داشته باشید که سلامت خواب شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
  • پر خوابی خود یکی از مهمترین اختلالات خواب بحساب می‌آید.
  • اختلالات رفتاری در خواب REM و RBD

موارد ذکر شده بخشی از بی نظمی‌های خواب بشمار می‌آیند که همگی در کلینیک تنظیم خواب قابل پیشگیری و درمان هستند. شما درکلینیک خواب با انجام دادن یک تست پلی سومنوگرافی و انجام مشاوره با متخصص خواب و شاید مصرف میزانی دارو، کیفیت خواب خود را بهبود می‌بخشید. کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره علاوه بر خدماتی همچون ترک الکل ، ترک متادون ، ترک کتامین و امثالهم، ارائه دهنده بهترین مشاوره‌ها در زمینه درمان اختلالات خواب است. در کلینیک تنظیم خواب مواردی توسط تست پلی سومنوگرافی یا تست همان خواب تشخیص داده می‌شوند، که شاید خود شما هم از آنها اطلاعی نداشته باشید.

توجه داشته باشید که درمان اختلال خواب در بزرگسالان و کودکان کاملاً متمایز است چرا که دارای نشانه‌های گوناگون و متفاوت می‌باشد. از آثار مهم درمان اختلال خواب در کلینیک تنظیم خواب می‌توان به افزایش نیروی تمرکز، کاهش و ترک وابستگی به قرص ضد اضطراب، ترک وابستگی به قرص خواب و تقویت قدرت حافظه اشاره کرد.

پیام بگذارید