درباره کلینیک

مشاورین ترک اعتیاد ما به صورت رایگان آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند.

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد طلوعی دوباره در تهران، دارای مجوز بستری شبانه روزی بیماران اعتیاد و اعصاب و روان از وزارت بهداشت می‌باشد. فعالیت اصلی این مرکز در زمینه‌های خدمات ترک اعتیاد بصورت سم زدایی سریع و فوق سریع، خدمات روانپزشکی و روانشناسی است. تمامی خدمات این مرکز بصورت 24 ساعته برای بیماران بستری و سرپایی قابل ارائه می‌باشد.

دکتر مسعود جوادی به عنوان رئیس مجموعه با 12 سال سابقه کار تخصصی در حوزه اعتیاد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی. همچنین به عنوان رئیس اداره سلامت روان و MMT دانشگاه علوم پزشکی تبریز. و همچنین رئیس اداره MMT و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان مدیر نمونه مشغول به کار میباشند. در این حوزه موفق به اخذ معتبرترین Certificateهای درمان اعتیاد از بهترین دانشگاه‌ها بوده‌اند.

درباره کلینیک طلوعی دوبارهما در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوعی دوباره، اعتیاد را به عنوان یک بیماری مولتی فاکتوریل استفاده کرده‌ایم. همواره سعی بر موازی درمان بیماری اعتیاد به روان درمانی بیمار توجه بیشتری داشته باشیم. چرا که بر اساس آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در این خصوص اکثر بیماران علاوه بر مشکل اعتیاد همزمان از افسردگی، اضطراب، وسواس فکری رنج میبرند. و بسیاری از بیماری های اعصاب و روان رنج می‌برند. و توجه کافی و درمان این مشکلات میتواند به بهینه شدن فرآیند درمان اعتیاد بیماران کمک نماید و قطعاً در جلوگیری از عود بیماری بسیار مؤثر است.

در این مرکز تخصصی علاوه بر استفاده از متخصصین روانپزشکی و روانشناسی جهت درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان، از متخصصین نورولوژی، مسمومیت،قلب و عروق، داخلی و بیهوشی نیز جهت خدمات بهتر به بیماران استفاده شده است.

مطلب مهم دیگری که بایستی به آن اشاره کنیم این است که در مرکز تخصصی و شبانه‌روزی ترک اعتیاد دکتر جوادی از آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه درمان اعتیاد از جمله دستگاه پیشرفته RTMS ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، ECT و EEG نیز به عنوان روش‌های تشخیص و درمان بیماران بستری و سرپایی استفاده می‌شود.

چشم انداز ما این است که جامعه ای را ببینیم که تمام شهروندان توانمند هستند. و فرصت زندگی سالم و ذهنی دارند. ما در این مرکز تخصصی ترک اعتیاد خواهان ارائه بالاترین کیفیت خدمات درمانی. و همچنین ارتقاء سلامت روان برای بیماران اعصاب و روان و اعتیاد هستیم. از حقوق افرادی که امروزه دچار مشکلات بهداشت روانی و اعتیاد شده‌اند، حمایت می‌کنیم.